Kariera +
Concentrix

Stworzyliśmy kulturę, w której wyjątkowi ludzie, tacy jak Ty, mogą budować karierę, o jakiej zawsze marzyli. Dołącz do nas.
img1
Cześć, jesteśmy Concentrix.
Pomagamy najlepszym światowym markom w dostarczaniu wyjątkowych doświadczeń klientów (CX). Online, przez telefon, w chmurze i poza nią - gdziekolwiek są klienci, my tam jesteśmy. 

Nasi pracownicy na całym świecie poświęcili swoją karierę temu, aby każda relacja z klientem była wyjątkowa. Dlatego naturalnie staramy się, aby Concentrix był również najlepszym miejscem do rozwoju kariery.

Zbuduj to, co najlepsze jutro

Prosimy pracowników, aby dali z siebie wszystko i jesteśmy zobowiązani do zrobienia tego samego. 

Globalna społeczność

Zatrudniamy ponad 290 tys. pracowników w ponad 40 krajach, a nasza działalność nie zna granic. Oznacza to, że będziesz mieć wsparcie, pewność siebie i możliwości, jakie daje prawdziwie globalny zespół. 

Przekształcanie
CX


Wspieramy ponad 750 najlepszych marek na świecie i wymyślamy technologie CX i innowacje jutra. Z ponad 100 klientami na liście Fortune Global 500 jesteśmy przyszłością CX.
Globalny
Wpływ
Mamy możliwość i odpowiedzialność, aby dzięki naszym zobowiązaniom ESG wywierać ogromny wpływ na naszych klientów, pracowników i cały świat. Jesteśmy zaangażowani w budowanie lepszego jutra.
Ludzie na pierwszym miejscu
Jako firma notowana na giełdzie o wartości pięciu miliardów dolarów (CNXC) wiemy, że kiedy stawiamy naszych ludzi na pierwszym miejscu, biznes kwitnie. Znajdziesz tu pole manewru i zasoby, które pozwolą Ci zbudować karierę, o jakiej zawsze marzyłeś.