Doradca klienta z jęz.polskim - popularny sklep odzieżowy

Localização
Katowice, Polônia

Job Title:

Job Description

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów popularnej marki odzieżowej oraz utrzymywanie najwyższej jakości obsługi klienta zgodnej ze standardami projektu
  • Efektywny kontakt z klientem poprzez telefon, e-mail, social media, live chat. W niedzielę mamy przerwę od telefonów, obsługujemy tylko chat
  • Pozytywne, empatyczne i profesjonalne podejście do klientów
  • Udzielanie rzetelnych i dokładnych informacji w odpowiedzi na pytania i problemy klienta
  • Aktywne komunikowanie się w zespole oraz wsparcie członków zespołu
  • Nadzorowanie reklamacji i utrzymywanie wysokiego poziomu satysfakcji klienta
  • Utrzymywanie wysokiej jakości powierzonych zadań w kontakcie z klientem

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta lub w pracy o podobnym charakterze mile widziane
  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie (min. C1)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 do komunikacji w zespole i podczas treningu
  • Doskonała umiejętność obsługi komputera oraz MS Office
  • Praca zmianowa: Pon - Pt 8:00-16:00/11:00-19:00 i weekendy 9:00-17:00
  • Praca 5 dni w tygodniu oraz tylko 3 dni weekendowe w miesiącu. Jeśli pracujesz w weekend, dni wolne masz w ciągu tygodnia

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z CRM

To oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Rozwój kariery zawodowej w renomowanej firmie, która nagradza pracowników z zaangażowaniem i pasją
  • Pracę w komfortowym biurze w Katowicach

Location:

POL Katowice - Global Office Park, Building A2 Flrs 10 thru 13

Language Requirements:

English (Required), Polish (Required)

Time Type:

Full time

If you are a California resident, by submitting your information, you acknowledge that you have read and have access to the Job Applicant Privacy Notice for California Residents