Specjalista ds. obsługi klienta linii lotniczych z jęz. niemieckim

Asukoht
Varssavi, Poola

Job Title:

Job Description

The Advisor I, Customer Service position interfaces with customers via inbound calls, outbound calls, or through the Internet depending upon client requirements. This position provides customer service support and resolution of routine problems regarding client's product or services.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów znanych linii lotniczych - połączenia przychodzące (branża turystyczna)
  • Wprowadzanie danych do systemu

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego B2/C1
  • Otwartość w relacjach z klientami
  • Umiejętność swobodnej komunikacji przez telefon
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 7500 zł brutto + bonus
  • Praca w systemie zmianowym (8:00 – 20:30)
  • Rzetelne przygotowanie do pracy
  • Praca w komfortowym biurze w Warszawie
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie)
  • Realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych

Location:

POL Warszawa - ul. Taneczna 30

Language Requirements:

English, German (Required)

Time Type:

If you are a California resident, by submitting your information, you acknowledge that you have read and have access to the Job Applicant Privacy Notice for California Residents