Specjalista ds.obsługi klienta w języku niemieckim

Standorte
Lublin, Polen

Job Title:

Job Description

Twój zakres obowiązków

· Udzielanie pomocy klientom, wspieranie ich w pytaniach związanych z branzą turystyczną za pośrednictwem połączeń przychodzących

· Odpowiadanie na podstawowe problemy użytkowników

· Rezerwacja wycieczek

Nasze wymagania

· Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 (komunikatywna znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem)

· Umiejętność obsługi systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office

· Otwartość w relacjach z klientami

· Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi

· Wysoka kultura osobista i orientacja na klienta

· Zaangażowanie i motywacja do pracy - razem możemy osiągnąć więcej!

To oferujemy

· Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na pełen etat już od pierwszego dnia współpracy!

· Praca w godz. 9.00-17.30 – 100% zdalnie!

· Bogaty pakiet socjalny (kafeteria MyBenefit, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

· Szkolenie w pełni przygotowujące Cię do wykonywania pracy

· Wiele wyzwań i ambitnych zadań

· Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się, dużej międzynarodowej firmie

Location:

Poland, Lublin

Language Requirements:

German (Required)

Time Type:

Full time

If you are a California resident, by submitting your information, you acknowledge that you have read and have access to the Job Applicant Privacy Notice for California Residents