Specjalista ds. obsługi klienta w języku niemieckim

Страна
Польша

Job Title:

Job Description

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów telefonii komorkowej - połączenia przychodzące oraz wiadomosci mailowe
  • Wprowadzanie danych do systemu

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego B2
  • Otwartość w relacjach z klientami
  • Umiejętność swobodnej komunikacji

To oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 6800 zł brutto + bonus
  • Praca w systemie zmianowym (7:00 – 20:00)
  • Rzetelne przygotowanie do pracy
  • Praca zdalna lub w komfortowym biurze w Katowicach
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie)Realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych

Location:

POL Katowice - Global Office Park, Building A2 Flrs 10 thru 13

Language Requirements:

German (Required)

Time Type:

Full time

If you are a California resident, by submitting your information, you acknowledge that you have read and have access to the Job Applicant Privacy Notice for California Residents