Specjalista ds. obsługi klienta w języku polskim i angielskim

位置
Lublin, Poland

Job Title:

Job Description

Twój zakres obowiązków

Nasze wymagania

  • Znajomość języka polskiego w stopniu biegłym (C1) oraz języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B1)

  • Umiejętność obsługi systemu operacyjnego Windows i pakietu MS Office

  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi

  • Wysoka kultura osobista i orientacja na potrzeby klienta

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy – wtedy wiele uda nam się wypracować wspólnie! 😊

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na pełny etat już od pierwszego dnia współpracy

  • Dogodny dla Ciebie grafik godzin pracy (pracujemy w systemie zmianowym od poniedziałku do niedzieli w godzinach 07:00-23:30)

  • Bogaty pakiet benefitów (kafeteria MyBenefit, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

  • Szkolenie przygotowujące do pracy

  • Wiele wyzwań i ambitnych zadań

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się, dużej międzynarodowej firmie

Location:

Poland, Lublin

Language Requirements:

English (Required), Polish (Required)

Time Type:

Full time

If you are a California resident, by submitting your information, you acknowledge that you have read and have access to the Job Applicant Privacy Notice for California Residents